Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

SergioTacchini ST.1.10292-4

Unavailable

Regular price Lek 8,900.00 Lek 11,900.00 | Save Lek 3,000.00 (25% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Sergio Tacchini

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure kaf

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

SergioTacchini ST.1.10292-4

What are you looking for?

Polo SB.1.10515-4

Someone liked and Bought

Polo SB.1.10515-4

10 6 minuta me pare nga