Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil ES4735_2

Unavailable

Regular price Lek 17,900.00 Lek 21,900.00 | Save Lek 4,000.00 (18% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi:Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Perle 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 32 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil ES4735_2

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

10 6 minuta me pare nga