Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil FS5946

In Stock

Regular price Lek 18,600.00 Lek 21,900.00 | Save Lek 3,300.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi: Quartz


Materiali i zinxhirit: Rripa lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Kafe

Madhesia e kases: 44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil FS5946

What are you looking for?

Fossil BQ2620

Someone liked and Bought

Fossil BQ2620

10 6 minuta me pare nga