Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil FS5963

In Stock

Regular price Lek 18,900.00 Lek 24,900.00 | Save Lek 6,000.00 (24% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi:Quartz

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil FS5963

What are you looking for?

Fossil ME3206

Someone liked and Bought

Fossil ME3206

10 6 minuta me pare nga