Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil FS5981

In Stock

Regular price Lek 18,500.00 Lek 21,900.00 | Save Lek 3,400.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi:Quartz

Materiali i zinxhirit: Rripa Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil FS5981

What are you looking for?

Navi Marine-nvm71-d2

Someone liked and Bought

Navi Marine-nvm71-d2

10 6 minuta me pare nga