Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Fossil ME3061

In Stock

Regular price Lek 29,900.00 Lek 34,900.00 | Save Lek 5,000.00 (14% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Fossil

Mekanizmi:Quartz

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Fossil ME3061

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10522-3

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10522-3

10 6 minuta me pare nga