Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

FREELOOK WOMEN’S WATCH FL.1.10315-2

Pre-Order

Regular price Lek 7,900.00 Lek 10,900.00 | Save Lek 3,000.00 (27% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Freelook

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: STAINLESS STEEL

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: silver

Madhesia e kases: 34 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

FREELOOK WOMEN’S WATCH FL.1.10315-2

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1108-3

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1108-3

10 6 minuta me pare nga