Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RG241VX9-s1

In Stock

Regular price Lek 8,900.00 Lek 10,900.00 | Save Lek 2,000.00 (18% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz


Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RG241VX9-s1

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1125-2

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1125-2

10 6 minuta me pare nga