Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RH362AX-9

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 2,000.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz


Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E Zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RH362AX-9

What are you looking for?

Sergio TacchiniST.1.10135.1

Someone liked and Bought

Sergio TacchiniST.1.10135.1

10 6 minuta me pare nga