Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RH821CX9-l

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 9,900.00 | Save Lek 2,000.00 (20% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz


Materiali i zinxhirit: Lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: kafe

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RH821CX9-l

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10035-1

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10035-1

10 6 minuta me pare nga