Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RH943HX9

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 11,000.00 | Save Lek 3,100.00 (28% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver/Kaf

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RH943HX9

What are you looking for?

Navi Marine-nvm71-d2

Someone liked and Bought

Navi Marine-nvm71-d2

10 6 minuta me pare nga