Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RH951LX9

In Stock

Regular price Lek 7,900.00 Lek 10,000.00 | Save Lek 2,100.00 (21% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Kafe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Kafe

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RH951LX9

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-2

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-2

10 6 minuta me pare nga