Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RH987LX9

In Stock

Regular price Lek 8,900.00 Lek 12,500.00 | Save Lek 3,600.00 (28% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze/silver

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RH987LX9

What are you looking for?

Fossil GMT FS6036

Someone liked and Bought

Fossil GMT FS6036

10 6 minuta me pare nga