Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RL437BX9

In Stock

Regular price Lek 14,900.00 Lek 19,900.00 | Save Lek 5,000.00 (25% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Automatic Seiko

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver/zeze

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RL437BX9

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10403-5

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10403-5

10 6 minuta me pare nga