Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RM331JX9

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 Lek 14,500.00 | Save Lek 1,600.00 (11% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e rripit dhe kases: e Zeze/Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RM331JX9

What are you looking for?

Fossil ME3214

Someone liked and Bought

Fossil ME3214

10 6 minuta me pare nga