Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RM337JX9-s1

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 Lek 14,900.00 | Save Lek 2,000.00 (13% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RM337JX9-s1

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1104-2

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1104-2

10 6 minuta me pare nga