Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RM338JX9-s1

In Stock

Regular price Lek 13,900.00 Lek 16,900.00 | Save Lek 3,000.00 (17% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RM338JX9-s1

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10505_4

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10505_4

10 6 minuta me pare nga