Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RM340JX9-s1

In Stock

Regular price Lek 14,900.00 Lek 17,900.00 | Save Lek 3,000.00 (16% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RM340JX9-s1

What are you looking for?

Fossil FS5951

Someone liked and Bought

Fossil FS5951

10 6 minuta me pare nga