Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RT353GX9-l

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 | Save Lek -12,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Cope

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RT353GX9-l

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10159-1

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10159-1

10 6 minuta me pare nga