Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Lorus RT399HX9-s1

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 | Save Lek -9,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Rrip Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Ushtarake

Ngjyra e zinxhirit dhe kases:Jeshile 

Madhesia e kases:42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

Lorus RT399HX9-s1

What are you looking for?

SANTA BARBARA POLO AUTOMATIC SB.1.10527-5

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA POLO AUTOMATIC SB.1.10527-5

10 6 minuta me pare nga