Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

LORUS RX347AX9

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 | Save Lek -9,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Lorus

Mekanizmi: Quartz

Materiali i rripit: Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 38 mm

Rezistenca ndaj ujit: 10 ATM

Garancia: 2 vjecare

LORUS RX347AX9

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1112-2

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1112-2

10 6 minuta me pare nga