Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-hh003-col11

In Stock

Regular price Lek 6,900.00 Lek 8,900.00 | Save Lek 2,000.00 (22% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa  Silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-hh003-col11

What are you looking for?

FREELOOK FL.1.10195-5

Someone liked and Bought

FREELOOK FL.1.10195-5

10 6 minuta me pare nga