Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-hh003-col9

In Stock

Regular price Lek 8,500.00 | Save Lek -8,500.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa silikoni

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases:E zeze

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-hh003-col9

What are you looking for?

Fossil BQ3722

Someone liked and Bought

Fossil BQ3722

10 6 minuta me pare nga