Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-nm025-03

In Stock

Regular price Lek 8,500.00 Lek 6,500.00 | Save Lek -2,000.00 (-31% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 36 mm

Rezistenca ndaj ujit: 3 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-nm025-03

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10133-3

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10133-3

10 6 minuta me pare nga