Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-nm127-01

In Stock

Regular price Lek 8,500.00 Lek 5,900.00 | Save Lek -2,600.00 (-45% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 36 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-nm127-01

What are you looking for?

Fossil FS5963

Someone liked and Bought

Fossil FS5963

10 6 minuta me pare nga