Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-nm144-5

In Stock

Regular price Lek 6,900.00 Lek 8,900.00 | Save Lek 2,000.00 (22% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-nm144-5

What are you looking for?

Fossil FS5877

Someone liked and Bought

Fossil FS5877

10 6 minuta me pare nga