Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-nvm54-a2

Unavailable

Regular price Lek 6,500.00 Lek 8,900.00 | Save Lek 2,400.00 (26% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 3 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-nvm54-a2

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10505_4

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10505_4

10 6 minuta me pare nga