Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Navi Marine-nvm70-d2

In Stock

Regular price Lek 4,900.00 Lek 6,900.00 | Save Lek 2,000.00 (28% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Madhesia e kases: 32 mm

Rezistenca ndaj ujit: 3 ATM

Garancia: 2 vjecare

Navi Marine-nvm70-d2

What are you looking for?

FREELOOK FL.1.10058.1

Someone liked and Bought

FREELOOK FL.1.10058.1

10 6 minuta me pare nga