Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

NaviMarine set

Unavailable

Regular price Lek 11,900.00 | Save Lek -11,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi:Navi Marine

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Rezistenca ndaj ujit: 3 ATM

Garancia: 2 vjecare

NaviMarine set

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

10 6 minuta me pare nga