Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB.1.10498-4

In Stock

Regular price Lek 14,900.00 | Save Lek -14,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB.1.10498-4

What are you looking for?

Navi Marine-nvm71-d2

Someone liked and Bought

Navi Marine-nvm71-d2

10 6 minuta me pare nga