Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB.1.10522-3

In Stock

Regular price Lek 23,900.00 Lek 19,900.00 | Save Lek -4,000.00 (-21% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data

Materiali i zinxhirit: Rripa Lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB.1.10522-3

What are you looking for?

Sergio TAcchini ST.1.10184-4

Someone liked and Bought

Sergio TAcchini ST.1.10184-4

10 6 minuta me pare nga