Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo santa Barbara SB.1.10533-5

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 | Save Lek -12,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo santa Barbara SB.1.10533-5

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

10 6 minuta me pare nga