Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB-1-10534-1

In Stock

Regular price Lek 24,900.00 Lek 21,900.00 | Save Lek -3,000.00 (-14% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, Automatic

Funksionalitete: Ora/Data

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe  

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E bardhe 

Madhesia e kases: 44 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB-1-10534-1

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-1

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1105-1

10 6 minuta me pare nga