Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo santa Barbara sb.1.10545-1

In Stock

Regular price Lek 11,900.00 Lek 9,900.00 | Save Lek -2,000.00 (-21% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo santa Barbara sb.1.10545-1

What are you looking for?

syze-Santa-Barbara-Polo-SB1103-2

Someone liked and Bought

syze-Santa-Barbara-Polo-SB1103-2

10 6 minuta me pare nga