Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

In Stock

Regular price Lek 13,900.00 Lek 11,900.00 | Save Lek -2,000.00 (-17% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Zafir

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 40 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

What are you looking for?

Polo SB.1.10520-4

Someone liked and Bought

Polo SB.1.10520-4

10 6 minuta me pare nga