Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB.1.10556-2

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 | Save Lek -10,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Kalendar henor

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E bardhe 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 32 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB.1.10556-2

What are you looking for?

Polo SB

Someone liked and Bought

Polo SB

10 6 minuta me pare nga