Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara Sb.1.10559-3

In Stock

Regular price Lek 9,900.00 | Save Lek -9,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bicolor

Madhesia e kases: 32 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara Sb.1.10559-3

What are you looking for?

Polo SB.1.10515-4

Someone liked and Bought

Polo SB.1.10515-4

10 6 minuta me pare nga