Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB-3-10001-5

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 | Save Lek -12,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa silikoni me kamuflazh lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Jeshile 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB-3-10001-5

What are you looking for?

Fossil ES4735_2

Someone liked and Bought

Fossil ES4735_2

10 6 minuta me pare nga