Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo Santa Barbara SB-4-1008-3

In Stock

Regular price Lek 21,900.00 | Save Lek -21,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, Automatic 

Funksionalitete: Ora/Data/

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Blu 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases:Blu 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo Santa Barbara SB-4-1008-3

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB-1-10534-1

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB-1-10534-1

10 6 minuta me pare nga