Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB.1.10513-4

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 12,900.00 | Save Lek 2,000.00 (15% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h

Materiali i zinxhirit: Lekure 


Materiali i xhamit: Zafir

Ngjyra e fushes: Blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB.1.10513-4

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10003-5

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10003-5

10 6 minuta me pare nga