Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB.1.10520-3

In Stock

Regular price Lek 13,900.00 Lek 14,900.00 | Save Lek 1,000.00 (6% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa silikoni 

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Gri ne blu

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gri

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB.1.10520-3

What are you looking for?

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

10 6 minuta me pare nga