Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB.1.10520-4

In Stock

Regular price Lek 11,900.00 Lek 14,900.00 | Save Lek 3,000.00 (20% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa silikoni

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Rosegold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB.1.10520-4

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1117-1

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1117-1

10 6 minuta me pare nga