Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB.1.10526-5

In Stock

Regular price Lek 14,900.00 Lek 18,900.00 | Save Lek 4,000.00 (21% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 3 left!
3
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Gold

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold 

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB.1.10526-5

What are you looking for?

Navi Marine-nvm71-d2

Someone liked and Bought

Navi Marine-nvm71-d2

10 6 minuta me pare nga