Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB

In Stock

Regular price Lek 8,900.00 Lek 10,900.00 | Save Lek 2,000.00 (18% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 2 left!
2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: Kaf

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Bikolor

Madhesia e kases: 36 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10098-1

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10098-1

10 6 minuta me pare nga