Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB.1.10194.1

In Stock

Regular price Lek 12,900.00 Lek 25,000.00 | Save Lek 12,100.00 (48% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ - DUAL MECHANISM AUTOMATIC

Funksionalitete: Ora/Data

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB.1.10194.1

What are you looking for?

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara sb.1.10503.5

10 6 minuta me pare nga