Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Polo SB

Unavailable

Regular price Lek 10,900.00 | Save Lek -10,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E Bardhe 

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Gold

Madhesia e kases: 36 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Polo SB

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

10 6 minuta me pare nga