Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Santa Barbara Polo SB.1.10362.5

Pre-Order
SKU: 2

Regular price Lek 11,900.00 | Save Lek -11,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/24h/Dual Time/Dita e javes

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Rosegold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Santa Barbara Polo SB.1.10362.5

What are you looking for?

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

Someone liked and Bought

Polo Santa Barbara SB.1.10548_5

10 6 minuta me pare nga