Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

Santa barbara polo SB.1.10419-4

Unavailable

Regular price Lek 9,900.00 | Save Lek -9,900.00 (Liquid error (sections/product-template line 228): divided by 0% off)
/

Tax included.
-2
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Rosegold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Santa barbara polo SB.1.10419-4

What are you looking for?

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

Someone liked and Bought

SANTA BARBARA AUTOMATIC SB.1.10527-4

10 6 minuta me pare nga