Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

SANTA BARBARA SB.1.10163-3

In Stock

Regular price Lek 10,900.00 Lek 13,500.00 | Save Lek 2,600.00 (19% off)
/

Tax included.
Hurry, Only 1 left!
1
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h/Dual Time

Materiali i zinxhirit: Rripa lekure

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Rosegold

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

SANTA BARBARA SB.1.10163-3

What are you looking for?

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

Someone liked and Bought

Sergio Tacchini ST.1.10400-4

10 6 minuta me pare nga