Zgjidh te preferuaren tende ne Mr Watch

SANTA BARBARA SB.1.10388-1

Pre-Order

Regular price Lek 11,900.00 Lek 13,500.00 | Save Lek 1,600.00 (11% off)
/

Tax included.
0
Persons looking for this product

Detaje të produktit

Brandi: Polo -Santa Barbara

Mekanizmi: Japonez Myota, QUARTZ

Funksionalitete: Ora/Data/Dita e javes/24h

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: Silver

Madhesia e kases: 42 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

SANTA BARBARA SB.1.10388-1

What are you looking for?

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1108-3

Someone liked and Bought

Syze Santa-Barbara-Polo-SB1108-3

10 6 minuta me pare nga